INSTRUKCJA UŻYTKOWNIKA
Sprzedaż samochodu lub motocykla za pomocą Pneus-Online staje się wyjątkowo łatwa!

W witrynie ogłoszeniowej Pneus-Online wystarczy utworzyć i opublikować ogłoszenie o swoim samochodzie lub motocyklu. Tworzenie i publikowanie ogłoszenia składa się z czterech prostych etapów.
Jest to bardzo łatwe i przyjazne.

Wystarczy postępować zgodnie zaleceniami instrukcji poniżej i po kilku minutach ogłoszenie będzie figurować na Stronie!
Etap 1: podaj dane o pojeździe
Kliknij baner „Wpisz swoje ogłoszenie” na głównej stronie witryny Pneus-Online. Spowoduje to przejście do strony, w której należy podać dane pojazdu.

Na pierwszym etapie tworzenia ogłoszenia wybierz typ pojazdu, który wystąpi w ogłoszeniu – albo samochód osobowy/ciężarowy albo motocykl.

Następnie wprowadź szczegółowe informacje o pojeździe.
Dane samochodu:
W przypadku wystawiania ogłoszenia o samochodzie osobowym lub ciężarowym, należy wpisać informacje wybierając podane opcje:

- Kategoria pojazdu
- Marka pojazdu
- Model
- Wersja
- Rocznik
- Skrzynia biegów
- Liczba drzwi
- Źródło energii
- Kolor
- Przebieg
- Cena

Nie zapomnij zaznaczyć pola wyboru „Z pierwszej ręki”, jeżeli jesteś pierwszym użytkownikiem samochodu.
Dane motocykla:
W przypadku wystawiania ogłoszenia o motocyklu, należy wpisać informacje wybierając podane opcje:

- Kategoria motocyklu
- Marka motocyklu
- Kolor
- Rocznik
- Przebieg
- Cena

Nie zapomnij zaznaczyć pola wyboru „Z pierwszej ręki”, jeżeli jesteś pierwszym użytkownikiem motocykla.
Opcje i uwagi:
W polu „Opcje” wpisz specjalne cechy pojazdu.
W polu „Uwagi” możesz podać specjalne uwagi dotyczące pojazdu (specjalne szczegóły, rysy, ogólny stan pojazdu itd.)
Ładowanie zdjęć:
Możesz załadować maksymalnie cztery zdjęcia pojazdu. Jest to czynność opcjonalna, ale stanowi ważny atut w realizacji twoich zamiarów. Dzięki temu, że załadujesz zdjęcia swojego pojazdu (samochodu/motocykla) zrobione z różnych stron, kupujący będzie miał jego wyraźny obraz, co zwiększy jego zainteresowanie zakupem. Ponieważ obrazy mówią więcej niż słowa — zdjęcia w znacznym stopniu przyczyniają się do sprzedaży.
Jak to zrobić? Możesz wybrać zdjęcia na swoim komputerze, klikając przycisk „Przeglądaj”. Po wybraniu zdjęcia kliknij przycisk OK, aby przejść do następnego etapu.
Etap 2: utwórz konto
Na następnym etapie zostaniesz poproszony o utworzenie konta w witrynie ogłoszeniowej Pneus-Online. Jeśli już masz konto, wystarczy podać swoją istniejącą Nazwę użytkownika i Hasło, aby zalogować się w witrynie. Zalogowanie do konta umożliwi ci sprawdzenie wszystkich ogłoszeń, które wystawiłeś w witrynie.
Nowi użytkownicy:
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, musisz podać poniższe dane, a po ich podaniu będziesz mógł zobaczyć podgląd ogłoszenia.

- Email (Adres e-mail)
- Hasło i Potwierdzenie hasła
- Tytuł
- Imię i Nazwisko
- Adres i Numer telefonu
- Kod pocztowy, Miasto i Kraj

Są to opcję potrzebne do wyświetlania informacji o sprzedającym. Oprócz wyświetlania imienia i nazwiska oraz adresu można wyświetlać również adres e-mail lub numer telefonu lub tylko jedno z nich. Po utworzeniu konta zostanie wyświetlona strona podglądu ogłoszenia.
Istniejący użytkownik:
Jeśli jesteś już użytkownikiem witryny, po kliknięciu przycisku OK po wpisaniu swojego adresu e-mail i hasła przy logowaniu do konta, zostania automatycznie wyświetlona strona podglądu ogłoszenia.
Etap 3: podgląd ogłoszenia
Na stronie „Podglądy” ogłoszenie będzie wyświetlone tak, jak będzie wyglądało w witrynie. Z nazwą pojazdu i ceną wyświetloną w pierwszym wierszu, z liczbą odwiedzin przez innych gości oraz datą i godziną utworzenia ogłoszenia. Następnie występują wszystkie powiązane informacje np. kategoria, wersja, rocznik, przebieg i cechy pojazdu wymienione są razem z opcjami i uwagami. Jeśli załadowałeś zdjęcia pojazdu, są one wyświetlane po prawej stronie.
Etap 4: ostateczne potwierdzenie
Po wyświetleniu komunikatu „Twoje ogłoszenie zostało przyjęte” twoje ogłoszenie będzie dostępne dla każdego na całym świecie.

PNEUS-ONLINE nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść i konsekwencje ogłoszeń umieszczanych na swojej stronie internetowej.
Europa Zachodnia :
Europa Wschodnia :
Ameryka :
Azja :
Afryka :
Oceania :
Samochód używany, motocykl używany, 4x4 używany, skuter używany, zakup samochodu, sprzedaż samochodu, sprzedaż motocykla, sprzedać motocykl, ogłoszenia samochody, ogłoszenia motocykle
Alfa Roméo, Audi, BMW, Citroen, Fiat, Ford, Mercedes, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Seat, Toyota, Volkswagen